Front-End Developer poszukiwany!

Z dnia 2019-12-05

Front-End Developer poszukiwany!

Na potrzeby realizacji projektów UE zakładających produkcję e-materiałów dydaktycznych wspierających proces kształcenia ogólnego uczniów szkół średnich (platforma e-podręczniki), poszukujemy programisty spełniającego poniższe wymagania:

• Praktyczna znajomość języków programowania HTML5/CSS/JavaScript
• Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka i/lub pokrewne
• Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku 

Dodatkowym atutem będą:
• Zainteresowanie obszarem gier/aplikacji w technologii VR/AR

Oferujemy:
• Umowę o pracę (praca stacjonarna w Łodzi)
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia (od 5500 do 9000 BRUTTO)
• Możliwość realizacji własnych pomysłów
• Udział w ciekawych projektach

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy: info@octopusvr.eu w temacie maila wpisując: FRONT-END DEVELOPER. W przypadku dużej ilości zgłoszeń, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli posiadasz portfolio, dołącz je do dokumentacji aplikacyjnej!

Octopus VR Sp. Z o. o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 66, 90-105 Łódź, jako Administrator Danych, informuje, iż Państwa dane osobowe zawarte w CV/Portfolio będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia w każdym czasie. Podstawą podania danych jest art. 22¹ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. W związku z powyższym w CV/Portfolio prosimy zawrzeć klauzulę:

„Stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych „RODO”, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Octopus VR Sp. Z o. o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 66, 90-105 Łódź, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/Portfolio w celu przeprowadzenia rekrutacji”

Galeria